KONTAKTA OSS

Förenings- och kontaktuppgifter


E-post
info@ostersif.se
Telefonväxel
0470-73 12 00
Telefax
0470-73 12 10
Adress
Bollgatan 9, 35246 Växjö
 

Orgnr
829500-5386

Bankgiro
5472-4117

Plusgiro
474985-9 

Bg Ungdom
210-7894

Pg Ungdom
67 87 67-5

Swish
1230 84 58 91

 

Märk alla betalningar med namn och vad det gäller: tex "Stig Svensson, medlemskap".

 

Kontakta oss gärna! 

– Via mail eller genom att fylla i formulär nedan.

 

Förnamn*:

Efternamn*:

Hemtelefon:

Mobiltelefon:

E-post*:

Meddelande*:

KONTAKTA OSS

 

Klubbdirektör Östers IF/VD Koncernbolag
Jens Magnusson
0470-73 12 26
jens.magnusson@ostersif.se

 

Försäljnings- och Marknadsansvarig
Natalie Serrate 

0470-73 12 14

natalie.serrate@ostersif.se

 

Sport- och Akademichef

Vito Stavljanin

vito.stavljanin@ostersif.se

 

Ungdomsansvarig

Daniel Fröström

daniel.frostrom@ostersif.se

0470-73 12 01

 

Evenemang- och Privatmarknadsansvarig, Kommunikation 
Jonatan Larsson

jonatan.larsson@ostersif.se

0470-73 12 06

 
 

CSR-Ansvarig / Öster i Samhället

Sara Lennqvist

076-169 24 76

sara.lennqvist@ostersif.se

 

Säkerhetsansvarig

Ron Wähämäki
070-552 92 95
ron.wahamaki@ostersif.se

 

Stf. Säkerhetsansvarig

Per-Erik Axelsson
072-337 50 50


SLO

Rasmus Nilsson
076-197 02 58
rasmus.nilsson@ostersif.se

 

Verksamhetschef Östergatan

Alexi Winter

alexi.winter@ostersif.se

073-213 26 12

 

Ackreditering/Klubbmästare

Martin Jonasson

martin.jonasson@ostersif.se

 

Huvudtränare A-lag

Srdjan 'Túfa' Tufegdzic

srdjan.tufegdzic@ostersif.se

 

Huvudtränare P19

Daniel Friberg

070 - 379 66 73

daniel.friberg@ostersif.se

 

Huvudtränare P17

Edvin Iversen

edvin.iversen@ostersif.se

 

Huvudtränare P16

Andreas Sandberg

andreas.sandberg@ostersif.se